Locomotivă cunoștință Iubit plungės šachmatų klubas longitudine supărător Susteen

Greitųjų šachmatų turnyras - Jurbarko sporto centras

Plungės visuomeninis šachmatų klubas „Bokštas“

Plungėje vyko tradicinis keturių miestų senjorų turnyras - Regionų naujienos

Bokštas, Plungės Visuomeninis Šachmatų Klubas apyvarta, pajamos, pelnas.  Rekvizitai.lt
Bokštas, Plungės Visuomeninis Šachmatų Klubas apyvarta, pajamos, pelnas. Rekvizitai.lt

Lietuvos šachmatų čempionėmis tapo Kauno „Margirio-1“ vyrų ir Panevėžio  „KKSC-Nikės“ moterų komandos - DELFI Sportas
Lietuvos šachmatų čempionėmis tapo Kauno „Margirio-1“ vyrų ir Panevėžio „KKSC-Nikės“ moterų komandos - DELFI Sportas

Bokštas, Plungės Visuomeninis Šachmatų Klubas - rekvizitai, informacija,  skundai, atsiliepimai | Spec.lt
Bokštas, Plungės Visuomeninis Šachmatų Klubas - rekvizitai, informacija, skundai, atsiliepimai | Spec.lt

Lietuvos nusipelniusiam šachmatų treneriui, Plungės garbės piliečiui būtų  sukakę devyniasdešimt - Plungė - Plungės rajono ir Rietavo krašto laikraštis
Lietuvos nusipelniusiam šachmatų treneriui, Plungės garbės piliečiui būtų sukakę devyniasdešimt - Plungė - Plungės rajono ir Rietavo krašto laikraštis

Šachmatų lygoje – dvigubas Kauno triumfas | KaunoDiena.lt

Plungės visuomeninis šachmatų klubas "Bokštas" • Straipsniai.lt

Bokštas, Plungės Visuomeninis Šachmatų Klubas. Contacts, map. Rekvizitai.lt

Plungės šachmatų... - Plungės savivaldybės viešoji biblioteka | Facebook

Lietuvos šachmatų lygos pirmenybes vėl laimėjo Kauno „Margirio“ klubas |  Sportas | 15min.lt
Lietuvos šachmatų lygos pirmenybes vėl laimėjo Kauno „Margirio“ klubas | Sportas | 15min.lt

2020 metų Palangos šachmatų mėgėjų startai | Naujienos

Daiva Batytė – Vikipedija

Šachmatai – Lietuvos sporto klubai, centrai, bazės, užsiemimai ir  treneriai, vienoje vietoje. Aktuali klubų informacija, klubų reitingai ir  klientų atsiliepimai.
Šachmatai – Lietuvos sporto klubai, centrai, bazės, užsiemimai ir treneriai, vienoje vietoje. Aktuali klubų informacija, klubų reitingai ir klientų atsiliepimai.

Šiandien baigiasi Plateliuose vykstantis tarptautinis šachmatų turnyras „ Plungė 2014“

Plungės rajono savivaldybė

25-asis greitųjų šachmatų turnyras, skirtas treneriui Antanui Molevičiui  atminti
25-asis greitųjų šachmatų turnyras, skirtas treneriui Antanui Molevičiui atminti